Bizden
Sizden
Hizmetlerimiz
Makale
Ürün Seçimi
Bize Ulaşın
Protez Tırnak Nedir ?
Bayanların estetik açıdan en çok talep ettikleri konulardan biride protez tırnaktır.Eğer tırnaklarınızda kırılma,ikiye ayrılma,tırnak yeme,uzatamama,renk ve şekil açısından bir problem varsa protez tırnak sizin için mükemmel bir çözümdür.Bunların yanı sıra ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişiler için de protez tırnak uygulaması ideal bir seçimdir.
Protez tırnağın özelliği
Protez tırnağın görünümü doğal tırnaktan ayırt edilmeyecek kadar doğal ve estetiktir.Aynı zaman da kişiyi kullanım açısından rahatsız etmeyecek bir rahatlığa sahiptir. Protez tırnağın en önemli özelliklerinden biri de tırnağın sadece ucundan takılıyor olmasıdır bu da kendi tırnağınızın büyümesine engel olmamakla beraber gerçek tırnağın büyümesini ve hava almasını da asla engellemez.Tırnak uzatamama yada yeme gibi problemler  2,5 - 3 ay gibi kısa bir sürede düzelmektedir. Sentetik yapıya sahip olan protez tırnakların dayanıklılığı doğal tırnaktan 80 kat daha fazladır.
Protez Tırnak Kimlere Uygulanır

Eğer tırnaklarınızda kırılma,ikiye ayrılma,tırnak yeme,uzatamama,renk ve şekil açısından bir problem varsa protez tırnak sizin için mükemmel bir çözümdür.Bunların yanı sıra ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişiler için de protez tırnak uygulaması ideal bir seçimdir.

 

 


Protez Tırnak Nasıl Uygulanır?

Uygulama merkezimizde yaklaşık 2 saat süren bir işlemdir .Aylık bakımları düzenli yapıldığı takdirde de en az 6 ay rahatca kulanılır. Protez tırnak yaygın olarak akrilik teknoloji ve jel teknoloji ürünleriyle gerçekleştirilir.

Protez tırnak uygulaması

Protez tırnak

 

El /Ayak tırnaklarındaki Bakım süreleri
Ellere jel veya akrilik sistemli ürünlerle uzun ve frenchli görünümü bir kez uygulama yaparak sağlamak mümkün.bunun yanı sıra bakım uygulamasıyla da tırnaklar 3 ay boyunca frenchli görünümünü korur. Ayaklarda ise Jel sistemiyle kendi tırnağımızın üzerine 45 dk.'da uygulanan çalışma ile kalıcı olarak kişinin isteği doğrultusunda frenchli veya cilalı şekilde uçuk pembe veya rakı beyazı tonlarında uygulanmaktadır. 1-2 ay gibi süreyle kullana bileceğiniz uygulama, dolgu bakım işlemiyle de 4 aya kadar da rahatça kullanılabilir..
Tırnak Süsleme
Kadınların uygulamaktan vazgeçemedikleri tamamlayıcı bir aksesuardır..

Tırnak süsleme düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günler için kıyafetin ve mücevherin vazgeçilmez tamamlayıcısıdır. Değer verilen bir mücevheri ortaya çıkarmanın en kolay yolu tırnak süslemedir.Kişinin katılacağı özel davetler de giyeceği kostümü,eller ve ayaklara uygulanacak uyumlu süsler tamamlar..

 

 

 


Bizden
PROTEZ
KİRPİK
EPİLASYON HAKKINDA
MERAK ETTİKLERİNİZ
Neden Protez Kirpik?

Cilt Bakımında
Püf Noktalar

Neden Solaryum
Yaptırmalıyım?

www.dorukguzellik.com
Copyright @ 2010 Adres: Fişekhane Cd Capacity AVM ve Titanik Otel Karşısı No:56 Bakırköy / İSTANBUL
Te l: (0212) 543 94 37 Fax : (0212) 570 94 81
dorukguzellik1@hotmail.com
(0212) 543 94 37
Hacimli ve dolgun
kirpiklere sahip
olmanız için ihtiyacınız
olan tek şey
DORUK GÜZELLİK