Bizden
Yorumlarınız
Hizmetlerimiz
Makale
Ürün Seçimi
Bize Ulaşın
www.dorukguzellik.com
Adres: Fişekhane Cd Capacity AVM ve Titanik Otel Tam Karşısı No:56 / BAKIRKÖY
Te l: (0212) 543 94 37 Fax : (0212) 570 94 81
dorukguzellik1@hotmail.com
designed by onatgokcen.com
(0212) 543 94 37
Google Adwords Internet Reklam, Sponsor Bağlantı Hizmeti

Uzun zamandır düşünüp bir türlü karar veremediğim epilasyon ile ilgili olarak yaptığım araştırmalar sonucunda bu konuda en doğru merkezin doruk güzellik salonu olduğuna karar verdim. Randevu alarak görüşmeye gittim.  Çünkü çevremdeki birçok insandan duyduğum memnuniyetsizlikler  hep hatalı uygulama ve hatalı bilgilendirme sonucu oluyor.  Ben bu konuda uzman kişilerden bilgi alınması ve bu gibi önemli işlemlerin doğru yerlerde yapılmasını uygun buluyorum.

Uzmanlar bana çok kısa bir sürede yapılacak çalışmadan %80-90 oranında sonuç alacağımı ve zararı olmadığını söylediler. Son kararımı verdim ve ilk seansı yaptırdım.

İnanılacak gibi değildi bugün üçüncü seans ve hiçbir şey kalmadı. Artık evde bu işe ayıracağım zamanı daha keyif aldığım işlere harcıyorum. Bu kadar kolay yolu varken niye bunca zamandır beklediğimi bir türlü anlayamıyorum.

Benim gibi ikna edilmesi zor bir kişiyi verilen hizmet, güler yüzlü personel  ve  hijyen bir ortam mı etkiledi bilmiyorum ama hakikaten kendiniz için iyi bir şeyler yapmak istiyorsanız doğruca DORUK GÜZELLİK salonuna gidin. Bu konuda DORUK GÜZELLİK salonu uzmanları tarafından doğru yönlendirildiğim için çok mutluyum.

Ben de bütün arkadaşlarıma ve dostlarıma tavsiye ediyorum. Onlarda gidip bu sorunu doruk güzellik salonunda kökten çözüyorlar ve bana teşekkür ediyorlar. Ben de verdikleri bu güzel hizmetlerinden dolayı DORUK GÜZELLİK salonunun tüm kadrosuna teşekkür ediyorum ve Sayın GÜLTEN GÜMÜŞ e de çalışmalarında başarılar diliyorum...

Hilal Üçer

''10000 kadın grişinci ye aday Gülten hn için referans mektubudur.''

2000 senesinde referans sonucu Gülten Hanım'la tanıştım. Ogün bugündür ilişkilerimiz gelişerek çok daha güzel noktalara kaydı.
Benim tanışma nedenim kaşlarımı istediğim gibi aldıramadığımdan hep bir arayış içerisindeydim.

İlk karşılaşmamızda bende oluşturduğu izlemin,  güven duygusu oldu.  Hizmet mesleklerinde müşteriye sunulan güven diğer birçok şeyin önüne geçmektedir. Belli zaman sonra  fark ettim ki herkeste benzer duyguyu yaratıyor.

2000 yıllarda hatırladığım kadarıyla, kaş ve ağda hizmetleri ağırlıklı idi. İğneli  epilasyon işlemlerini gözlemliyordum bekleme zamanların. Oldukça sabır ve dikkat isteyen bir işlemdi. Fakat insanlar çektikleri acıya rağmen çok güzel temennilerle gidiyorlardı. 

Bazı meslekler zordur, sanırım kadınlara hizmet belki daha zordur, eğer işinizi iyi yapıyor iseniz beklide en keyifli müşteriler kadınlardır. Başarı oluşurken işinizi sevdiğiniz etrafınıza yansır, Gülten Hanım'da koşulsuz müşteri memnuniyeti var, sabrı ve özeni sanırım başarısının sırrı.

On yıllık tanışıklığım içinde ilk önce hedefe odaklanıp,  hep işletmesini yenilemeyi ilke edinmiş günün teknolojisi neye müsaade ediyorsa ondan faydalanmanın yollarını aramış bir firma sahibi olarak tanımlaya bilirim.İnandığınız işlerde cesaretiniz varsa sonuç her zaman başarı olacaktır. Kendisinde gördüğüm en önemli şey samimiyet, cesaret ve çalışkanlık. Bu konuda en azından bana örnek teşkil ediyor.

Kendisinin deneyimleri birçok insana olumlu sonuçlar getirecektir.  Projenizi yürekten destekler, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Türkan Uçar


Merhaba Suzan ben;

İşte sizlere iki farklı yaşam, fakat aynı insan.  Güne başlarken herkes günaydın der,  ben ise bir elimde cımbız (hatta cebimde çantada) dolaşır olmuştum. Tipik bir uyurgezer kıl versiyonu. Ne kadar yolsam da kırılır,  kalır, hatta  çoğalarak bana KDVli olarak geri döner. İşe gidersin bir dert,  gitmezsin para dert, iş baş vurusu ayrı bir dert. Kapı çalınır! hemen pudrala. Öpüşürsün insana  batar,  oda sana bir garip bakar yüzünü ovuştururken.                

Bunlar  yüzünden eminim ki  her türlü kısmette kaçmıştır. Evlenirsen bir dert! Her sabah eşine çocuğuna temiz görünememenin verdiği ızdırap dolu bir yaşam.

Bunlardan dolayı iğneli, jelli epilasyona başvurdum, nafile!  Sanki ben kurtulmak için  para ve zaman ayırmıyorum. Adeta çoğalmaları için, var güçleri ile (estetisyenler) yardımcı oluyorlar. Neden mi? Çünkü; bilinçli insanlara başvurmadığımı geç de olsa anlamış oldum, bir müddet gitmedim,  isyan ettim.  Nasıl olsa aynı olaylar tekrar karşıma gelecek.  Kişiler farklı,  zaman farklı, mekan farklı, yani sizin anlayacağınız tarih tekerrürden ibarettir zannetmiştim yanılmışım.

Bir gün işyerimde Marie Clairi okuduğumda, Doruk Güzelliki keşfettim.  İnanır mısınız her şeyi irdeleyen ben    burayı aradığımda Gülten hanımın ses tonundaki vurgulayışları sıkıntılarıma cevap verecek kişi olduğuna inandım. (bu arada 1 ay boyunca başka  merkezlerle görüşmeler içindeydim) 30 eylül günü Doruk Güzellike başlamak üzere telefonda randevu aldım. Ve başladım 3,5 saat 3,25 3,10, 3, 2,5, 2 saat derken haftada bir geliyorum.

(Her gün tüylerini alan biri olarak bu  bir MUCİZE

Renklerinde değişmeler, incelmeler, seyrelmeler başladı. Sonunda  bu iletten kurtulmaya başladığımı fark ettim.  İŞTE BU GERÇEK MUCİZE!

En önemlisi de ben bir estetisyenden çok bir dost kazanıyorum galiba. Ve ben buradan tamamen değişmiş olarak çıkacağım.

Hadi sana kolay gelsin sevgili Gülten abla

Sevgiler...
Suzan

 

Bizden
PROTEZ
KİRPİK
EPİLASYON HAKKINDA
MERAK ETTİKLERİNİZ
Neden Protez Kirpik?

Cilt Bakımında
Püf Noktalar

Neden Solaryum
Yaptırmalıyım?

Hacimli ve dolgun
kirpiklere sahip
olmanız için ihtiyacınız
olan tek şey
DORUK GÜZELLİK