Bizden
Sizden
Hizmetlerimiz
Makale
Ürün Seçimi
Bize Ulaşın
HEDİYE PROMOSYON KARTI İÇİN TIKLAYIN...
>>>>
30 Yılla Uzanan Bir Güzellik Serüveni

Uzun yıllardır süren güzellik yolculuğumun  yarısını  bizzat kendimi güzelleştirmek için geçirdim.  Şu anda sizlerin konumunda olan ben, sizlere  hizmet vermekten çok mutlu oluyorum.  Çünkü nerdeyse hepinizin ayrı ayrı yaşadığı tüm sorunları tek başıma kendimde  barındırırken bunların çözümü  için çıktığım eğitim yolculuğunu başarıyla tamamlamış olmanın ödülünü 15 yıldır sizler için çalışarak alıyorum.

Cildimdeki sorunların hangi birini saymalıyım  sizlere.  Eski sivilce izleri,  yeni aknelerim, güneş lekeleri, genetik yapı nedeniyle olabildiğince yoğun tüylerim  adeta yüzümü karartırken; elim ilk ekmek tutmaya başladığında  henüz 18 li yaşlardayken kendimi teslim ettiğim güzellik uzmanlarının başarısızlığı ve  zaman zaman almış olduğum hekim desteğine rağmen geçen mutsuz yıllarım.

Güzelleşmek için çıktığım yolculuk;  benim tüm bu saydığım sorunlarımın  çözümü için profesyonel bir eğitim süreci başlatmama sebep oldu.  Çok başarılı bir eğitim sürecim başladı. Katıldığım kurslar,  seminerler  sonunda güzelleşmeye ilk adımımı attım.  Önce kaybolan iltihaplı sivilcelerim, sırasıyla eski sivilce izlerim,  güneş lekelerim,  derken yavaş yavaş tüm yüzümü kaplayan  ve  yüzümü karartan  tüylerimden de kurtulmam.
Mucize gibi yavaş yavaş adım adım sizleri güzelleştirmeye başlarken kendi güzelleşme yolculuğumu da  tamamlamış oldum. Hemen hemen 10 yıldır hiçbir cerrahi müdahale  olmadan güzelliğimi korumaya devam ediyorum.

Yüz güzelliğiyle birlikte gelişen ruh güzelliği iç huzuru ve mükemmel bir dinginlik.
Tüm genç bayanlar fedakar anneler lütfen kendinizi önemseyin ve kendiniz için bir şeyler yapın. Kendinizi sevmenin bir yolunu bulun.

Doruk Güzellik sizi güzelliğin zirvesine taşısın.


Gülten Gümüş
Uzman Estetisyen-Güzellik Uzmanı
Bizden
PROTEZ
KİRPİK
EPİLASYON HAKKINDA
MERAK ETTİKLERİNİZ
Neden Protez Kirpik?

Protez Tırnak Çeşitleri
Jel / Akrilik / Dipping
Cilt Bakımında
Püf Noktalar

Neden Solaryum
Yaptırmalıyım?

Saç Tasarımı
Manikür Pedükür
www.dorukguzellik.com
Copyright @ 2010 /Adres: Zeytinlik mah. Halkçı sok. No:23/3 Bakırköy / İSTANBUL
Te l: (0212) 543 94 37 Fax : (0212) 570 94 81
dorukguzellik1@hotmail.com
designed by onatgokcen.com
(0212) 543 94 37
Google Adwords Internet Reklam, Sponsor Bağlantı Hizmeti
Hacimli ve dolgun
kirpiklere sahip
olmanız için ihtiyacınız
olan tek şey
DORUK GÜZELLİK