Bizden
Sizden
Hizmetlerimiz
Makale
Ürün Seçimi
Bize Ulaşın
www.dorukguzellik.com
Copyright @ 2010 /Adres: Zeytinlik mah. Halkçı sok. No:23/3 Bakırköy / İSTANBUL
Te l: (0212) 543 94 37 Fax : (0212) 570 94 81
dorukguzellik1@hotmail.com
designed by onatgokcen.com
(0212) 543 94 37
Google Adwords Internet Reklam, Sponsor Bağlantı Hizmeti
HEDİYE PROMOSYON KARTI İÇİN TIKLAYIN...
>>>>
Epilasyon(Acısız Epilasyon)


Açık yazılışı ile Light Amlification by Stimulated Emmition of Radiation olan , ışığın tek dalga boyunda düz bir çizgi halinde iletilmesidir. epilasyon, ışını ile vücutta istenmeyen tüylerin yok edilmesi yöntemidir. epilasyon uygulamasında gönderilen enerji, kıl folikülündeki melanin pigmenti tarafından absorbe edilir ve burada ısı enerjisine dönüşür. Kıl kökündeki sıcaklık yaklaşık 60 dereceye ulaşır ve bu şekilde kıl kökü tahrip edilir, kılın beslenmesi bozulur.

Bir kıl folikülü deri üzerinde kalan kıl gövdesi ve deri içinde kalan kıl kökü olmak üzere iki bölümden oluşur. Kıl kökü, cildin bir kaç mm derinliğinde bulunmaktadır. Kan damarları ve sinirlerle desteklenen bu bölüm kılın canlılığını ve büyümesini sağlayan merkezdir. epilasyon ile kıl üretimini gerçekleştiren kıl kökü yok edilir.

Her kıl folikülü, oluşumundan başlayarak sırayla büyüme (anajen), dinlenme (katajen) ve dökülme (telojen) evrelerinden geçerek döngüsünü tamamlar. Kıl folikülünün evreleri, epilasyon başarısını direkt olarak etkiler. Çünkü yalnız anajen yani aktif büyüme evresinde uygulanan epilasyon kıl kökünü tahrip ederek kalıcı epilasyon sağlamaktadır.

Protez KirpikZamanla kirpiklerimiz yoğun makyaj ve iyi ürünler kullanmamaktan dolayı dökülebilir ve canlılığını kaybedebilir. Kirpik dökülmesini önelemek ve kirpik bakımı yapmak için kirpikler her zaman makyajdan sonra iyice temizlenmeli ve gerektiğinde kirpik bakımında önem verimelidir. Özellikle hint yağı ile kirpikleri günlendirmek bu konuda tavsiye edebileceğimiz bir yöntemdir.

Protez Tırnak
Jel Sistem, Akrilik Sistem ve Dipping Sistem olmak üzere üç çeşit protez tırnak uygulaması vardır. Uygulanacak sistemin seçilmesi uzman kişinin analizleri sonucunda belirlenerek tırnak ve el yapısına uygun olarak yapılmaktadır. Salonumuzda üç sistemde salonumuzda kadrolu uzman kişiler tarafından uzun yıllardır yapılmaktadır.


Cilt Bakımı>Leke Bakımı
>Akne Bakımı
>Anti Aging Bakım


Solaryum


Sir Ağda

İdeal Kaş Alımı

Kaş Kontür

Dudak Kontür

Eyeliner Kontür

Vücut Bakımları
>Selülit Bakımları
>Boyun ve Dekolte.

Doruk Güzellik
Erkek İçin;
>Boyun ve Cilt Bakım
>Kaş
>Epilasyon
Bizden
PROTEZ
KİRPİK
EPİLASYON HAKKINDA
MERAK ETTİKLERİNİZ
Neden Protez Kirpik?

Protez Tırnak Çeşitleri
Jel / Akrilik / Dipping
Cilt Bakımında
Püf Noktalar

Neden Solaryum
Yaptırmalıyım?

Saç Tasarımı
Manikür Pedükür
Hacimli ve dolgun
kirpiklere sahip
olmanız için ihtiyacınız
olan tek şey
DORUK GÜZELLİK